Departament Promocji, Sportu i Turystyki

Tour Salon – Lubelskie na targach turystycznych

Województwo Lubelskie wspólnie z Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną w dniach 24-26 września 2021 roku promowało region lubelski na tragach turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Wydarzenie uważane jest w branży turystycznej za jedno z najważniejszych spotkań środowiska i było pierwszą, tak znaczącą okazją przedstawienia swojej oferty i wymiany doświadczeń po okresie pandemii. 

Lubelskie ma się tutaj czym pochwalić. Targi stały się znakomitą okazją do bezpośrednich spotkań z pasjonatami podróży, osobami poszukującymi ciekawych i interesujących celów dla swoich wypraw, stale rozwijającym się w naszym kraju środowiskiem kamperowców, touroperatorów oraz przedstawicieli biur podróży szukających ciekawych destynacji dla swoich klientów.

Targi TOUR SALON to miejsce promocji zarówno regionów, miast i gmin, jak też obiektów noclegowych, atrakcji turystycznych, muzeów, parków rozrywki i innych podmiotów, które mają w swojej ofercie produkty i usługi turystyczne. Odwiedzający mogli zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną województwa lubelskiego, jego walorami i atrakcjami. Stoisko oferowało turystom bezpłatne broszury, foldery i mapy atrakcji turystycznych.

Zapraszamy do smakowania życia po lubelsku!