Departament Promocji, Sportu i Turystyki

 

 

Informujemy, że z dniem 29 lipca 2021 roku zakończył się okres realizacji projektu „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej – promocja”. Jednym z jego efektów było powstanie systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

W obecnej sytuacji prawnej oraz do czasu ustalenia nowych zasad współpracy pomiędzy województwami Polski Wschodniej – uczestnikami projektu, funkcjonowanie systemu rekomendacji musi być czasowo zawieszone. Trwają w tej chwili intensywne prace nad nowym schematem zarządzania Szlakiem zarówno pod względem infrastrukturalnym, jak też promocyjnym. Jednocześnie informujemy, że właścicielem portalu www.greenvelo.pl jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.

Dziękujemy za dotychczasowe uczestnictwo podmiotów w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Po podpisaniu stosownych umów oraz ustaleniu nowych zasad działania systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom, poinformujemy w osobnej wiadomości.